Dorien Meulenijzer (Vooruit) stopt als voorzitter van Leuvense gemeenteraad

Dorien Meulenijzer (Vooruit) stopt als voorzitter van Leuvense gemeenteraad

Dorien Meulenijzer (Vooruit) stopt als voorzitter van Leuvense gemeenteraad

Op 1 januari stopt Dorien Meulenijzer als voorzitter van de Leuvense gemeenteraad. Ze geeft de fakkel door aan gemeenteraadslid Hannes De Geest van dezelfde partij Vooruit. Meulenijzer is voorzitter van de gemeenteraad in Leuven sinds januari 2019. Ze zette vooral in op modernisering en digitalisering zegt ze. Meulenijzer wil zich voortaan toespitsen op Fixability, haar eigen adviesbureau voor senioren of mensen met een handicap. Dat wordt moeilijk te combineren met het voorzitterschap. Vanaf januari neemt Hannes De Geest van Vooruit het roer over, minstens tot aan het eind van deze legislatuur in 2024. 

Gerelateerd nieuws

  • Metal Molly zet Keerbergen in vuur en vlam bij grote comeback: "We vroegen ons soms af, hebben we dat echt ooit gezongen?"

    Metal Molly zet Keerbergen in vuur en vlam bij grote comeback: "We vroegen ons soms af, hebben we dat echt ooit gezongen?"

  • Secretaris-generaal António Guterres neemt eredoctoraat voor Verenigde Naties in ontvangst in Leuvense Universiteitshal: "Nu belangrijker dan ooit"

    Secretaris-generaal António Guterres neemt eredoctoraat voor Verenigde Naties in ontvangst in Leuvense Universiteitshal: "Nu belangrijker dan ooit"

  • Nieuw album "10K60" van dj Jimmy Dewit moet deelnemers EK marathon in Leuven motiveren

    Nieuw album "10K60" van dj Jimmy Dewit moet deelnemers EK marathon in Leuven motiveren

  • Eerste namen voor affiche Marktrock bekendgemaakt: Nile Rodgers, Clouseau, Sylvie Kreusch en meer

    Eerste namen voor affiche Marktrock bekendgemaakt: Nile Rodgers, Clouseau, Sylvie Kreusch en meer

  • Leerlingen Wijnpers Leuven starten met voorbereidende werken groen dak: "Iets realiseren dat ook duurzaam is"

    Leerlingen Wijnpers Leuven starten met voorbereidende werken groen dak: "Iets realiseren dat ook duurzaam is"