Wit-Gele Kruis vraagt meer financiering: "Vergoedingen niet in balans met gestegen loonkosten"

Wit-Gele Kruis vraagt meer financiering: "Vergoedingen niet in balans met gestegen loonkosten"

Wit-Gele Kruis vraagt meer financiering: "Vergoedingen niet in balans met gestegen loonkosten"

De thuisverpleging staat zwaar onder druk, dat zegt het Wit-Gele Kruis. De financiering vanuit de overheid stijgt niet even snel als de loonkosten, klinkt het. Vanmiddag voerden enkele zorgverleners actie in Leuven door hun handen en hun voeten vast te binden. De afgelopen dagen doken er ook al knuffelbeertjes met vastgebonden handen en voeten op in Leuven.

Gerelateerd nieuws

  • Volley Haasrode Leuven legt Franse middenaanvaller Gildas Prévert vast voor volgend seizoen

    Volley Haasrode Leuven legt Franse middenaanvaller Gildas Prévert vast voor volgend seizoen

  • Leuven Bears winnen in Limburg United (61-86) en pakken laatste strohalm in strijd om Belgische play-offs

    Leuven Bears winnen in Limburg United (61-86) en pakken laatste strohalm in strijd om Belgische play-offs

  • Dan toch kermis in Heuvelhofpark op pinksterweekend: Stad gaat zelf op zoek naar nieuwe organisatoren

    Dan toch kermis in Heuvelhofpark op pinksterweekend: Stad gaat zelf op zoek naar nieuwe organisatoren

  • Helft van tickets voor Marktrock in Leuven nu al de deur uit

    Helft van tickets voor Marktrock in Leuven nu al de deur uit

  • 400 mensen met verschillende culturen en religies eten samen: "We moeten naar elkaar toegroeien, want er is te veel versnippering"

    400 mensen met verschillende culturen en religies eten samen: "We moeten naar elkaar toegroeien, want er is te veel versnippering"