Het jaarlijkse Wilsele Feest, georganiseerd door handelaarsvereniging Wilsele Handelt & Onderneemt, brengt bewoners, handelaars en verenigingen samen voor twee dagen vol activiteiten en muziek.
Het feestweekend start op vrijdagavond met een quiz. Zaterdag volgt een druk programma met een rommelmarkt en ontbijt in de voormiddag, een braderie en animatie vanaf 11 uur en in de avond een muziekfestival op het Hertog Karelplein. Daar staan optredens gepland van Matthias Lens, Sammy Moore, Rammenas en Club Chaud.
Voorzitter Tom Houben ziet het feest als een toonbeeld van de sterktes van Wilsele: “Met ons bloeiend handelaarsverbond, een sterk en actief verenigingsleven én onze drie basisscholen is Wilsele een dorp dat echt leeft. Dat willen we met dit feest extra in de verf zetten: we bedanken en verwennen onze klanten, we verbinden en genieten samen.”
Volgens de organisatoren toont Wilsele Feest hoe een samenwerking tussen handelaars, verenigingen en scholen kan zorgen voor een hechte gemeenschap. Dankzij de steun van Stad Leuven en vele vrijwilligers groeide het evenement doorheen de jaren uit tot een vast ijkpunt in de dorpskalender. Maar de laatste jaren is er door Corona en andere omstandigheden geen echt dorpsfeest meer geweest. Na meer dan vijf jaar was het hoog tijd om terug een old skool dorpsfeest te organiseren, zoals in den ouwen tijd!
Programma in een oogopslag
Vrijdag 12 september
- 19.30 u – Quiz-avond
Zaterdag 13 september – Dorpsfeest
- 9.00 u – Rommelmarkt & ontbijt
- 11.00 u – Braderie met animaties voor jong en oud
- 17.30 u – Muziekfestival (Hertog Karelplein) met optredens van Matthias Lens, Sammy Moore, Rammenas en Club Chaud.
Praktisch
📍 Locatie: Aarschotsesteenweg en Hertog Karelplein, Wilsele-Putkapel
đź“… Wanneer: Vrijdag 12 en zaterdag 13 september 2025
🎉 Organisatie: Wilsele Handelt & Onderneemt i.s.m. de lokale verenigingen en de basisscholen
🤝 Met steun van Stad Leuven en partners