Koninklijke Diestse Balletschool Josée Nicola presenteert De sprookjesboom
Diest – De Koninklijke Diestse Balletschool Josée Nicola nodigt het grote publiek van harte uit op haar jaarlijkse recitals, een vaste waarde in de culturele kalender van Diest en omstreken. Dit jaar beloven de voorstellingen een magische belevenis te worden voor jong en oud.
De jongere leerlingen nemen het publiek tijdens de matineevoorstellingen mee naar een fantasierijke wereld met hun optreden rond het thema “De Sprookjesboom”. Een betover(en)de boom vertelt enkele bekende sprookjes en brengt deze tot leven. Roodkapje, Hans en Grietje, De drie biggetjes, De haas en de schildpad en De zeven geitjes passeren de revue. Met kleurrijke kostuums, speelse choreografieën en aanstekelijk enthousiasme brengen de jonge dansers deze klassiekers op een frisse en ontroerende manier tot leven.
Met deze jaarlijkse recitals toont de Koninklijke Diestse Balletschool Josée Nicola opnieuw haar artistieke kracht en haar blijvende inzet om jong talent te laten groeien op het podium. De voorstellingen beloven een hartverwarmend familie-evenement te worden waarin passie voor dans en verbeelding centraal staan.
Data en locatie van de voorstellingen
CC Den Amer - Nijverheidslaan 24, 3290 Diest
De sprookjesboom – 30 & 31 mei om 13.30 uur
Tickets & informatie
Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 29 maart via www.kdbjn.be of aan de deur, zolang de voorraad strekt. We raden aan om tijdig te reserveren.