40-tal mensen protesteert tegen mogelijke pijpleiding in Diest

40-tal mensen protesteert tegen mogelijke pijpleiding in Diest

40-tal mensen protesteert tegen mogelijke pijpleiding in Diest

In Diest hebben een veertigtal mensen deze namiddag geprotesteerd tegen de pijpleiding die misschien in deelgemeente Schaffen gaat komen te liggen. De Vlaamse Overheid is namelijk van plan een ondergronds buizensysteem aan te leggen vanaan de haven van Antwerpen tot in Duitsland. Eén van de mogelijke tracés zou over het grondgebied van Schaffen lopen, en daar zijn de omwonenden het niet mee eens en dus voerden ze vandaag actie tegen de komst van de pijpleiding.

Gerelateerd nieuws

  • Kampioenschap van Brabant toont dat bandstoten nog niet ten dode is opgeschreven: "Sport levert veel plezier op"

    Kampioenschap van Brabant toont dat bandstoten nog niet ten dode is opgeschreven: "Sport levert veel plezier op"

  • Schermclub Parcival stuurt drie musketiers naar WK schermen in China: "Schermen daagt je fysiek, tactisch en mentaal uit"

    Schermclub Parcival stuurt drie musketiers naar WK schermen in China: "Schermen daagt je fysiek, tactisch en mentaal uit"

  • VOKA Verborgen Parels: Toyota Parts

    VOKA Verborgen Parels: Toyota Parts

  • Poëzietentoonstelling van leerlingen middelbare scholen De Prins en KSD tot volgende week woensdag in cultuurcentrum Den Amer in Diest

    Poëzietentoonstelling van leerlingen middelbare scholen De Prins en KSD tot volgende week woensdag in cultuurcentrum Den Amer in Diest

  • Mogelijk wat hinder op E314 in het weekend van 22 en 23 maart: Zowel in Leuven als Diest wordt nieuw asfalt gelegd

    Mogelijk wat hinder op E314 in het weekend van 22 en 23 maart: Zowel in Leuven als Diest wordt nieuw asfalt gelegd