Aarschot maakt busticket naar stadscentrum op markt- en zaterdagen goedkoper: "We betalen 3 van de 5 euro"
De stad Aarschot wil haar economie ondersteunen door een busticket van en naar de stad goedkoper te maken. Concreet moet je vanaf 1 juli voor een heen- en terugticket naar Aarschot op een rechtstreekse lijn maar 2 euro betalen. De stad past de overige 3 euro bij. Voorlopig geldt het nieuwe tarief enkel op marktdagen en zaterdag.
"Nu kan men voor 2 euro heen en terug vanuit bijvoorbeeld Mechelen, Leuven, Keerbergen, Geel of Tienen naar Aarschot komen." Ronny De Rijck, schepen van Economie
De stad voorziet voorlopig een bedrag van 5000 euro, 1666 ritjes dus. Het project loopt een jaar, de stad hoopt dat het de economie in Aarschot een boost kan geven. Vanaf 1 juli kan je de tickets reserveren op de website van de Lijn.
"We noemen de actie "Aarschot Beleef", want er gebeurt hier zo veel in de stad. We doen het voorlopig enkel op donderdagen en zaterdagen. Maar in de toekomst zouden we het kunnen uitbreiden naar andere dagen als er iets te doen is in deze stad." Ronny De Rijck, schepen van Economie
