Daders van diefstallen in Wolfsdonk gevat, ook buit teruggevonden
De onderzoeksrechter in Leuven heeft twee mannen aangehouden op verdenking van verschillende diefstallen in Wolfsdonk. Het gaat om een 23-jarige man uit Aarschot en een 24-jarige man uit Begijnendijk. Ze worden ervan verdacht vorige week verschillende diefstallen te hebben gepleegd bij de fanfare, de school, de voetbalclub en de KLJ. Onder de gestolen goederen bevinden zich onder andere muziekboxen, een laptop, een geldkluis, cash geld en een saxofoon. De twee mannen zijn onder elektronisch toezicht geplaatst.
Dankzij camerabeelden kon de politie van Aarschot de verdachten identificeren. Vervolgens begaven de agenten zich naar de woning van de 23-jarige verdachte, waar hij opgepakt werd. Bij de huiszoeking werden verschillende gestolen voorwerpen aangetroffen die gelinkt kunnen worden aan de diefstallen. Tijdens zijn verhoor bekende de verdachte de feiten.
Later die dag werd ook de tweede verdachte opgepakt. Bij een huiszoeking in zijn woning werden eveneens gestolen goederen teruggevonden. Ook hij legde een bekentenis af.
De recherche van politiezone Aarschot zal het onderzoek verderzetten onder leiding van de onderzoeksrechter. De teruggevonden goederen zullen worden teruggegeven aan de eigenaars.