Diest op zoek naar private investeerders voor vernieuwingen citadel: 'Niet alleen met publieke middelen werken'

Diest op zoek naar private investeerders voor vernieuwingen citadel: 'Niet alleen met publieke middelen werken'

Diest op zoek naar private investeerders voor vernieuwingen citadel: 'Niet alleen met publieke middelen werken'

Diest gaat op zoek naar onder meer private investeerders om de vernieuwingen aan de citadel op termijn te financieren. Gisteren heeft de stad een ontwerp gekozen voor de eerste fase van de werken. Die worden nog gefinancierd door de stad zelf en subsidies, in volgende fases hoopt de stad steun te krijgen van privespelers. De citadel is verouderd. De stad hoopt begin 2025 met de werken te beginnen. Als alles volgens plan verloopt zal de eerste fase van de renovatie in 2027 klaar zijn.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Oprijlaan van citadel van Diest wordt vanaf 4 februari een erf: maximumsnelheid van 20 km/u en alleen parkeren in parkeervakken

    Oprijlaan van citadel van Diest wordt vanaf 4 februari een erf: maximumsnelheid van 20 km/u en alleen parkeren in parkeervakken

  • Voetbalclub KFC Diest is failliet: "Schuldenlast van circa 365.000 euro"

    Voetbalclub KFC Diest is failliet: "Schuldenlast van circa 365.000 euro"

  • OVERZICHT: Dit was meer dan 100 jaar KFC Diest: "Veel hoogtes, maar ook veel dieptepunten"

    OVERZICHT: Dit was meer dan 100 jaar KFC Diest: "Veel hoogtes, maar ook veel dieptepunten"

  • Na sluiting 'De Nieuwe Haan' en 'Nicky's Catwalk' wil Diests stadsbestuur zo snel mogelijk nieuwe uitbaters voor lege handelspanden in centrum: "We proberen eigenaars zo goed mogelijk te ondersteunen"

    Na sluiting 'De Nieuwe Haan' en 'Nicky's Catwalk' wil Diests stadsbestuur zo snel mogelijk nieuwe uitbaters voor lege handelspanden in centrum: "We proberen eigenaars zo goed mogelijk te ondersteunen"

  • Provincie stapt wellicht niet af van reserveringssysteem voor Halve Maan: "Wel klantvriendelijker maken"

    Provincie stapt wellicht niet af van reserveringssysteem voor Halve Maan: "Wel klantvriendelijker maken"