Honderden mensen zakken af naar Tremelo voor derde ROBtv Vertelling met Ariane Van Hasselt
Ook de derde ROBtv Vertelling in Tremelo was een groot succes. Honderden mensen zakten gisteravond af naar het Damiaanplein om er samen te genieten van het optreden van Ariane Van Hasselt. Ze is niet alleen comédienne, maar ook muzikante, en dat hebben de mensen in Tremelo geweten.
Ariane Van Hasselt opent de avond door het publiek op te warmen met een massage. En dat publiek is opnieuw massaal aanwezig op de derde ROBtv vertelling in Tremelo. Met een korte massage brengt ze de nodige ontspanning en sfeer in de zaal, waardoor de toeschouwers zich al snel helemaal op hun gemak voelen.
"Ik denk dat het materiaal dat ik breng perfect past in dit dit zomerconcept, en alle mensen in de buurt die samenkomen. Het is met veel muziek en veel meedoen enzo dus ik hoop dat ik echt het groepsgevoel kan stimuleren vanavond." Ariane Van Hasselt, comedian
Zelfs een jarige uit het publiek wordt gevierd, waarbij iedereen meedoet.
Met een staande ovatie bedankt het publiek Van Hasselt voor haar optreden en wordt de avond mooi afgesloten.
"Ik ben echt in de wolken want die mevrouw is meer dan een stand-up comedian, het is ook een zangeres met veel kwaliteiten. En zij heeft een genre dat mij aanstaat." Bezoeker
"Ik ga blijven terugkomen." Bezoeker
Volgende week dinsdag kan je in Scherpenheuvel voor de voorlaatste keer komen genieten van de ROBtv Vertellingen, samen met Roosje Pertz. Het belooft opnieuw een sfeervolle avond te worden.