Man van 44 aangehouden die meerdere vrouwen heeft aangerand in Leuvense binnenstad, politie zoekt slachtoffers en getuigen
De politie is op zoek naar getuigen of slachtoffers die op zaterdag 4 januari aangerand zijn in het centrum van Leuven. Een 44-jarige man is na een melding aangehouden door de onderzoeksrechter omdat hij vrouwen tegen hun wil heeft vastgenomen en gekust. Politie en parket vermoeden dat er nog meer slachtoffers zijn en verspreiden daarom een opsporingsbericht.
4 januari, 4 uur in de namiddag. Verschillende vrouwen worden lastiggevallen door een man van 44. Hij neemt de vrouwen vast en kust hen zonder dat ze daarvoor toestemming geven. Hij doet dat in de omgeving van de Diestsestraat en de Bondgenotenlaan, zowel op de openbare weg als in winkels.
"Dankzij een melding bij de politie is de man kunnen worden gelokaliseerd via stadscamera's en is hij ook gearresteerd op het Ladeuzeplein in Leuven", legt Ellen Durie van het parket van Leuven uit.
"In zijn verhoor beroept de man zich op zijn zwijgrecht. Het parket van Leuven heeft de onderzoeksrechter gevorderd en die heeft de man voorgeleid en aangehouden." Ellen Durie, Parket Leuven
De man is vandaag voor de raadkamer verschenen. Zijn aanhouding blijft met een maand verlengd. Het parket heeft een vermoeden dat er meer slachtoffers zijn en vraagt aan die mensen om zich te melden.
"Bent u slachtoffer geworden van deze feiten of heeft u meer informatie met de feiten, dan vragen wij om contact op te nemen met de politie." Ellen Durie, Parket Leuven
Dat kan je doen via het nummer 101, via 0800 30 300 of via opsporingen@police.belgium.eu.