Man wint 1.000.000€ met Lotto-jackpot in Standaard Boekhandel in Haacht

Man wint 1.000.000€ met Lotto-jackpot in Standaard Boekhandel in Haacht

Man wint 1.000.000€ met Lotto-jackpot in Standaard Boekhandel in Haacht

In Haacht heeft een klant van Standaard Boekhandel de Lotto-Jackpot van Nationale Loterij gewonnen en dat voor een bedrag van maar liefst 1 miljoen euro. De man zou al 30 jaar trouw met dezelfde combinatie spelen. Hij blijft zelf liever anoniem, de personen op de foto zijn de communicatieverantwoordelijke van Nationale Loterij en de uitbater van de vestiging van Standaard Boekhandel in Haacht.

Gerelateerd nieuws

  • Auto rijdt tegen deur en gevel van apotheek in Tildonk: geen gewonden

    Auto rijdt tegen deur en gevel van apotheek in Tildonk: geen gewonden

  • Groen-cd&v vreest hinder bij eenrichtingsverkeer in Haachtse Zoellaan: "Verkeer zal andere route door het centrum en langs scholen moeten nemen"

    Groen-cd&v vreest hinder bij eenrichtingsverkeer in Haachtse Zoellaan: "Verkeer zal andere route door het centrum en langs scholen moeten nemen"

  • Haacht zet 2025 in met groot feest op de Markt: "Fantastisch dat zo'n groot feest hier kan plaatsvinden"

    Haacht zet 2025 in met groot feest op de Markt: "Fantastisch dat zo'n groot feest hier kan plaatsvinden"

  • Ho8 vzw organiseert opnieuw groot nieuwjaarsfeest in Haacht: "Al de 10e editie"

    Ho8 vzw organiseert opnieuw groot nieuwjaarsfeest in Haacht: "Al de 10e editie"

  • Restauratie van muren rond kerk en pastorie in Tildonk begint in januari, parkeerplaatsen tot in het najaar van 2025 afgesloten

    Restauratie van muren rond kerk en pastorie in Tildonk begint in januari, parkeerplaatsen tot in het najaar van 2025 afgesloten