Maurice Engelen van Praga Khan staat op 13 september op het podium van Lo For Life

Maurice Engelen van Praga Khan staat op 13 september op het podium van Lo For Life

Maurice Engelen van Praga Khan staat op 13 september op het podium van Lo For Life

Lo For Life heeft een nieuwe naam aan de affiche toegevoegd: niemand minder dan Maurice Engelen van Praga Khan staat er op 13 september op het podium. 2 jaar geleden kondigde de dance-act z'n afscheid aan, na een succesvolle internationale carrière van meer dan 30 jaar. Op Lo For Life zie je hen in een ander formaat: Maurice Engelen een DJ-set spelen, onder de naam Praga Khan. Praga Khan is de zesde naam op de affiche van LoForLife, ook ondermeer Pommelien Thijs en 2 Fabiola komen optreden op het familiefestival in Scherpenheuvel.

Gerelateerd nieuws

  • Maksim Stojanac komt op zaterdag 20 september naar Lo For Life in Scherpenheuvel

    Maksim Stojanac komt op zaterdag 20 september naar Lo For Life in Scherpenheuvel

  • Scherpenheuvel-Zichem schenkt deel opbrengst Baloise Belgium Tour aan vijf lokale goede doelen: "We hopen koers terug naar hier te halen"

    Scherpenheuvel-Zichem schenkt deel opbrengst Baloise Belgium Tour aan vijf lokale goede doelen: "We hopen koers terug naar hier te halen"

  • 20e carnavalsstoet in Schoonderbuken is met 34 praalwagens en prachtig weer een voltreffer: "Traditie in Scherpenheuvel-Zichem wordt alleen maar groter"

    20e carnavalsstoet in Schoonderbuken is met 34 praalwagens en prachtig weer een voltreffer: "Traditie in Scherpenheuvel-Zichem wordt alleen maar groter"

  • Laatste dag van Zichem Carnaval met groot feest: "Dansen, plezier maken en je amuseren"

    Laatste dag van Zichem Carnaval met groot feest: "Dansen, plezier maken en je amuseren"

  • Kindercarnaval in Zichem: "Alle meisjes zijn een prinses vandaag"

    Kindercarnaval in Zichem: "Alle meisjes zijn een prinses vandaag"