Meer dan 10.000 bestuurders reden in januari en februari te snel in Leuven, politie vat ook enkele snelheidsduivels: "82 kilometer per uur in zone 30"
Meer dan 10.000 bestuurders reden in januari en februari te snel in Leuven. Dat is ongeveer één op de zeven gecontroleerde bestuurders.
Tijdens de eerste twee maanden van dit jaar controleert de politie van Leuven net geen 280 keer de maximumsnelheid. Ze doet dat onder meer op de Diestsesteenweg, de Doleegstraat en de Meerdaalboslaan. Ze vat enkele snelheidsduivels die 102 kilometer per uur rijden in de bebouwde kom of liefst 82 kilometer per uur in een zone 30. Zij verschijnen binnenkort voor de politierechtbank. De verkeerspolitie van Leuven blijft inzetten op gerichte snelheidscontroles, vooral op woonerven of in de buurt van scholen. Wie de auto neemt, let dus best extra goed op zijn snelheid.