Voormalig burgemeester Astrid Pollers (N-VA) zetelt komende legislatuur niet in gemeenteraad van Herent

Voormalig burgemeester Astrid Pollers (N-VA) zetelt komende legislatuur niet in gemeenteraad van Herent

Voormalig burgemeester Astrid Pollers (N-VA) zetelt komende legislatuur niet in gemeenteraad van Herent

Voormalig burgmeester Astrid Pollers zetelt de komende legislatuur niet in de gemeenteraad van Herent. Ze raakte met ruim 500 stemmen wel verkozen, maar geeft haar mandaat door aan haar N-VA-partijgenoot Jef Verdonck. Pollers heeft zelf besloten om een stap opzij te zetten en voorlopig te stoppen met politiek. Herent lag de voorbije legislatuur met Pollers als burgemeester enkele keren onder vuur. Zo wees een rapport van Audit Vlaanderen op subsidiefraude en belangenvermenging, en zou Pollers een beroepsprocedure tegen een partijgenoot hebben laten stopzetten.

Gerelateerd nieuws

  • Zes weken werken op komst op drukke Omleiding in Herent: bushaltes worden veiliger gemaakt

    Zes weken werken op komst op drukke Omleiding in Herent: bushaltes worden veiliger gemaakt

  • N-VA Herent vreest dat gemeente zal moeten opdraaien voor het tekort aan Leuvense woningen

    N-VA Herent vreest dat gemeente zal moeten opdraaien voor het tekort aan Leuvense woningen

  • Nationale staking heeft grote impact op scholen in onze regio: "Normaal gezien zijn er hier een 415-tal kinderen en een dertigtal leerkrachten. Vandaag zijn er vijf leerkrachten aanwezig en een twintigtal kinderen."

    Nationale staking heeft grote impact op scholen in onze regio: "Normaal gezien zijn er hier een 415-tal kinderen en een dertigtal leerkrachten. Vandaag zijn er vijf leerkrachten aanwezig en een twintigtal kinderen."

  • Bart Swings eindigt zesde op EK allround schaatsen in Heerenveen

    Bart Swings eindigt zesde op EK allround schaatsen in Heerenveen

  • Bibliotheek van Herent sluit week lang de deuren door vernieuwingswerken

    Bibliotheek van Herent sluit week lang de deuren door vernieuwingswerken