Voorruit van geparkeerde wagen ingeslagen in Scherpenheuvel-Zichem, politie gaat ervan uit dat de daders jongeren zijn

Voorruit van geparkeerde wagen ingeslagen in Scherpenheuvel-Zichem, politie gaat ervan uit dat de daders jongeren zijn

Voorruit van geparkeerde wagen ingeslagen in Scherpenheuvel-Zichem, politie gaat ervan uit dat de daders jongeren zijn

In Scherpenheuvel-Zichem hebben vandalen meerder keren met een klinker op de voorruit van een auto geslagen die geparkeerd stond op de parking van het voormalige zwembad langs de Eggersberg.


Een voorbijganger treft rond iets over zeven gisterenavond het voertuig in deze toestand aan en verwittigt de eigenaar. De voorruit is zwaar beschadigd. De auto, die trouwens gebruikt wordt om rijlessen mee te geven is ondertussen voor herstelling naar de garage. De politie van politiezone Demerdal onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen.

""Voorlopig hebben wij nog geen uitsluitsel over wie de daders zijn", zegt commissaris Jean Marie Scherpenberg. "Wij onderzoeken dat verder en gaan op zoek naar getuigen voor meer tips."

. En misschien zijn er nog getuigen die dat gezien hebben. Die ons nog tips kunnen geven. Maar wij gaan sowieso nog een beetje de deurbelcamera's enzo verder nagaan of we daar niemand in beeld krijgen die dat kan gepleegd hebben."

"We vermoeden de daders jongeren tussen 15 en 20 jaar oud zijn." Jean Marie Scherpenberg, Commissaris PZ Demerdal

"We gaan ook de camera's van deurbellen in de buurt bekijken, om te zien of we de daders zo kunnen identificeren", vult Scherpenberg aan.

Gerelateerd nieuws

  • Politie Demerdal vraagt hulp van buurtbewoners Den Egger in Scherpenheuvel om overlast aan te pakken

    Politie Demerdal vraagt hulp van buurtbewoners Den Egger in Scherpenheuvel om overlast aan te pakken

  • 6 bestuurders verliezen rijbewijs voor 15 dagen tijdens actie tegen spoorlopen van politiezone Demerdal

    6 bestuurders verliezen rijbewijs voor 15 dagen tijdens actie tegen spoorlopen van politiezone Demerdal

  • Politiezone Demerdal houdt actie tegen negeren spoorwegovergang: "Willen bekijken of dat ook bij ons probleem is"

    Politiezone Demerdal houdt actie tegen negeren spoorwegovergang: "Willen bekijken of dat ook bij ons probleem is"

  • Scherpenheuvel-Zichem is op zoek naar extra torenwachters voor iconische Maagdentoren, ontdek verhaal tijdens unieke rondleiding

    Scherpenheuvel-Zichem is op zoek naar extra torenwachters voor iconische Maagdentoren, ontdek verhaal tijdens unieke rondleiding

  • Bouwwerken aan project 'De Bomen' in Testelt gaat in de zomer van start

    Bouwwerken aan project 'De Bomen' in Testelt gaat in de zomer van start