Bierbeek wint van Mazenzele Opwijk (3-2) en blijft leider
Leider in eerste provinciale Bierbeek kreeg dit weekend bezoek van Mazenzele Opwijk, Bierbeek was bezig aan een imposante reeks met nu al 8 ongeslagen wedstrijden - dat leverde de tweede periodetitel en dus ook de leidersplaats op.
Toch zijn het de bezoekers die sterk starten aan de wedstrijd, ze missen via kapitein Robbe Vandevoorde een enorme kans om op voorsprong te komen. Nadien herstelt de thuisploeg het evenwicht. Met een vlotte combinatie over links rondt Tristan De Cock een knap één-tweetje af en komt Bierbeek 1-0 voor.
Een kleine 10 minuten later is daar de dubbele voorsprong, Yorik Feyaerts duwt makkelijk binnen, na slecht wegwerken van de doelman. 2-0 halfweg. Opwijk domineert na de pauze - met een beheerste wreeftrap vlak na de rust en na zwak verdedigen van de thuisploeg helpt kapitein Robbe Vandevoorde de bezoekers tot tweemaal toe om opnieuw langszij te komen, het staat 2-2.
Maar Bierbeek panikeert niet en toont waarom het aan de leiding staat. Uit een schuine hoek scoort Darko Vranckx knap met zijn linker via de paal de winnende treffer. In het laatste kwartier vergeet Bierbeek de wedstrijd dood te maken. Tristan De Cock mist nog een grote kans op 4-2. De leider wint wel opnieuw, met 1 doelpunt verschil. De ontlading is enorm.